Geanta tip organizator LÄSSIG Buggy se potrivește pe orice cărucior, datorită cârligelor incluse, și ține la îndemână toate obiectele esențiale, în timp ce ești în mișcare. Acest accesoriu elegant poate fi folosit și ca o geantă de umăr.
Elegantă și practică
Designul genții Buggy din colecția LÄSSIG se concentrează pe simplitate și stil modern, accentuat de detalii elegante precum culori neon pe cele două fermoare. Geanta nu numai că se potrivește cu orice ținută, dar include și curele potrivite pentru a o atașa la majoritatea cărucioarelor.
Cu un compartiment principal mare și compartimente specializate suplimentare în interior și exterior, această geantă pentru cărucior, rezistentă la apă, este un organizator perfect. Băuturi, gustări și alte obiecte mici pot fi ușor depozitate și sunt la îndemână când ești în mișcare cu copilul. Și, dacă ai lăsat geanta obișnuită acasă, are destul loc și pentru chei, smartphone și portofel. Fermoarul superior menține conținutul în siguranță.
Atât de versatilă!
Într-o ieșire în care nu e necesar să atașezi geanta Buggy la un cărucior, aceasta poate fi folosită și ca geantă de șold sau pe umăr, rezistentă la apă. Nu numai că este practică pentru uzul zilnic, dar arată și foarte elegantă. Geanta poate fi ajustată individual prin intermediul curelei și al închiderii cu clips.
Materialul genții este fără PFC.
geantă
curele pentru atașat la cărucior